AKTUALITY

Vážení kolegové. Z důvodu dovolené pracovnice kanceláře paní Markéty Hruškové, nebude v termínu od 20. 3. 2023 do 30. 3. 2023 kancelář k dispozici. Veškeré požadavky prosím směřujte na paní Hruškovou až v následném termínu.

SH ČMS uspořádá na základě akreditace udělené MŠMT ČR pro zájemce zejména z řad vedoucích mládeže SH ČMS vzdělávací kurz, jehož výsledkem bude při úspěšném složení zkoušky osvědčení o kvalifikaci HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA.

Dne 3. 12. nás opustil dlouholetý člen pan Miloš Fridrich. Miloš byl přijat mezi hasiče v roce 1960 a to sborem obce Jirny, kde byl členem až do roku 1973, kdy se přestěhoval do města Čelákovice. Od roku 1981 působil v našem sboru jako starosta až do letošního roku, kdy už mu zdravíčko nesloužilo jak by si přál, ale...

Se zármutkem oznamujeme, že nás opustil dlouholetý člen našich hasičských řad, pan Václav Kobera, který se dlouhá léta věnoval také mládeži a působil i jako rozhodčí.
Vyjadřujeme upřímnou soustrast celé rodině, přátelům, členům sboru a všem dalším pozůstalým.

I letos proběhlo v zotavovně Přední Labská školení vedoucích a rozhodčích okresu Praha východ. Letos bylo školení opravdu velmi důležité, vzhledem k novým pravidlům, která od 1. 9. 2022 vstoupila v platnost. Níže naleznete několik momentů z tohoto školení a kompletní album opět na našem okresním Rajčeti.