AKTUALITY

1. 9. 2022 (MF) - Pro všechny malé milovníky soutěží a kvízů máme dobrou zprávu. Od září opět začínáme soutěžit o pohádkovou knížku Hasičské pohádky 2. Pokud jste s námi ještě nikdy nesoutěžili nebo jste přes prázdniny zapomněli pravidla soutěže, zopakujeme, že se jedná o soutěž pro děti, jejíž cílem je prověřit znalosti dětí v oblasti požární...

Drazí kolegové hasiči, vedoucí, instruktoři..... Níže naleznete odkazy na DH.cz, kde jsou již nyní k dispozici elektronické verze nových směrnic pro Hru Plamen a pro Dorost, které vstupují v platnost 1. 9. 2022 a dle kterých bude startovat následující soutěžní sezóna.

O víkendu 1. - 3. 7. 2022 proběhlo v Ústí nad Labem republikové kolo v soutěži dorostu. Zde nás za jednotlivce reprezentoval Martin Šourek z SDH Struhařov.

O víkendu 18. a 19. 6. 2022 proběhlo také krajské kolo v Požárním sportu v Kladně. Počasí bylo nejen k závodníkům, ale i rozhodčím velmi kruté. Sluníčko pražilo a na nebi ani mrak. Přesto vše proběhlo jak mělo a soutěž byla podařená. Utkala se družstva jak našich dobráků, tak profesionálů. Níže jen několik málo okamžiků.

Víkend 10. - 12. 6. 2022 patřil také krajskému kolu Hry Plamen, ten se také odehrával v naší okresní režii v Čelákovicích. I zde se můžete podívat na několik okamžiků a pro další navštívit odkaz na galerie na rajčeti.

O víkendu 10. - 12. 6. 2022 Proběhlo v našem okresu také krajské kolo Dorostu. Opět na našem letos velmi tradičním stadionu v Čelákovicích. Níže se můžete podívat na několik momentů z tohoto závodu. Více jako vždy v galeriích na rajčeti.