AKTUALITY

Zveme Vás na již 25. Ročník Memoriálu Mily Dlabače. Který se každoročně koná první víkend v září. Letos si udělejte chvilku a přijďte se pobavit a fandit svému sboru. Letošní klání se uskuteční 2.9.2023 na návsi v Tehovci .My tam budeme. Těšíme se na Vás.

Vážení hosté, milé dámy, pánové, děti a především všichni členové integrovaného záchranného systému!

Oznamujeme že nás opustila dlouholetá členka SDH Nový Vestec, která nosila titul zasloužily hasič. Tímto vyjadřujeme upřímnou soustrast celé rodině a Sboru SDH Nový Vestec. Vedení OSH

Vážení kolegové. Z důvodu dovolené pracovnice kanceláře paní Markéty Hruškové, nebude v termínu od 20. 3. 2023 do 30. 3. 2023 kancelář k dispozici. Veškeré požadavky prosím směřujte na paní Hruškovou až v následném termínu.

SH ČMS uspořádá na základě akreditace udělené MŠMT ČR pro zájemce zejména z řad vedoucích mládeže SH ČMS vzdělávací kurz, jehož výsledkem bude při úspěšném složení zkoušky osvědčení o kvalifikaci HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA.

Dne 3. 12. nás opustil dlouholetý člen pan Miloš Fridrich. Miloš byl přijat mezi hasiče v roce 1960 a to sborem obce Jirny, kde byl členem až do roku 1973, kdy se přestěhoval do města Čelákovice. Od roku 1981 působil v našem sboru jako starosta až do letošního roku, kdy už mu zdravíčko nesloužilo jak by si přál, ale...

Se zármutkem oznamujeme, že nás opustil dlouholetý člen našich hasičských řad, pan Václav Kobera, který se dlouhá léta věnoval také mládeži a působil i jako rozhodčí.
Vyjadřujeme upřímnou soustrast celé rodině, přátelům, členům sboru a všem dalším pozůstalým.