ZPV 2021 TEHOVEC

07.10.2021

Tak jsme se konečně dočkali. Po COVIDové nucené pauze, kdy jsme museli zrušit veškeré soutěže a závody, se konečně mohl odstartovat nový ročník Hry Plamen.

Zahájili jsme ho Závodem požární všestrannosti. Tato soutěž se udála první říjnovou soboru 2. 10. 2021. Pořádajícím a domácím sborem byl Tehovec. Touto cestou bychom SDH Tehovec chtěli poděkovat, za naprosto perfektní práci v přípravě tratě, zajištění technické čety, přípravy stanovišť a všeho dalšího, co pořádání tohoto závodu obnáší. Vše klaplo do posledního puntíku. Tento rok se nám povedlo objednat skvělé počasí a tak nikdo nikde nedrkotal zuby a celý den provázelo sluníčko a skvělá nálada. A to jak na straně soutěžících, ačkoliv drobnou trému chápeme, tak i na straně celého týmu, který tuto soutěž zajišťoval (technická četa, rozhodčí, rada mládeže,...)

V následujícím albu a v připojených souborech naleznete vše, co o proběhlém ZPV potřebujete vědět. Fotky z tratě, kde naši hrdinové bojovali o ta nejlepší místa (za fotky děkujeme Liboru Tomečkovi), tak zde také naleznete kompletní výsledky, dle jednotlivých kategorií. 

No a na dalších blížících se závodech ahoj..... 

(Pořadí souborů: Mladší, starší, dorost smíšený, dorky, dorky ml, dorky str, dorky st, dorci, dorci ml, dorci str, dorci st.)

Kompletní fotoalbum najdete na "rajčeti" :)

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali našim partnerům a sponzorům.

Jmenovitě pekárně Frydrych a výrobci skvělých baget Crocodille, které všem neskutečně chutnali :)