Školení Přední Labská

01.12.2021

Drazí kolegové hasiči, hasičky a hasíčata...

O víkendu 5. 7. 11. 2021 mohlo po nechtěné přestávce proběhnout školení vedoucích mládeže a rozhodčích na Přední Labské v Krkonoších u Špindlerova mlýna. A následně také náhradní termín 11. 11. 2021 na Ohradní.

Účast byla obrovská s celkovým počtem 111 účastníků. 

O školení byl tedy velký zájem, což nás všechny velmi těší. Dokonce máme díky tomu v našich řadách zcela nové vedoucí a rozhodčí. Jsme tedy opět o něco početnější tým.

Celé školení proběhlo v klidném a pohodovém módu. Po splnění povinných přednášek a školení a následně testů k osvědčení jsme si také mohli vydechnout. A to například během příjemné procházky po okolních vršcích našich nejvyšších hor. Ale večer pochopitelně také u sklenky dobrého vína, či pivka, kde jsme se mezi sebou více poznali a navázali tak nová přátelství a utužovali naši hasičskou rodinu. 

Věřím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že se školení opravdu povedlo a všichni se budou těšit na další. Ze školení přikládám několik fotek a pochopitelně celé album naleznete opět v odkazu na rajče. 

Přejeme novým vedoucím mládeže úspěšnou práci s mladými hasiči a novým rozhodčím dobrá rozhodnutí při hodnocení soutěží. 

Práci zdar...