SDH Škvorec - Pomáhej pohybem s ČEZ pro Škvorec

27.02.2022

Do redakce nám přišel příspěvek ke zveřejnění na našich okresních stránkách od SDH Škvorec.

Jakožto skvělý nápad a záměr, tento příspěvek přidáváme a svou kapkou do mlýna rádi přispějeme k propagaci tohoto záměru. Bližší informace "Oč běží" naleznete níže v průvodním textu přímo od hasičů ze Škvorce. Stejně tak na jejich FB profilu.

Držíme palce, ať se věc podaří. 

Až zase bude hodně foukat a nepůjde elektřina, můžete si dobít elektroniku v hasičské zbrojnici...

Zatím jen sen. Ale až si stáhnete aplikaci EPP ČEZ - Pomáhej pohybem, budete zaznamenávat svou chůzi, běh, jízdu na kole a pošlete nám dost bodů, pořídíme pro Sbor dobrovolných hasičů výkonnou elektrocentrálu. S ní budeme schopni při výpadku elektřiny dobít občanům Škvorce a Třebohostic elektroniku, pomoci škole, školce nebo úřadu u kritických záležitostí.

Nemusí hned spadnout vedení, abychom elektrocentrálu potřebovali. Velmi dobře poslouží při zajištění zázemí na kulturních akcích, kde připojení na elektřinu chybí nebo je nedostatečné (občerstvení na Čarodějnicích, nafukovací hrad na Zábavném odpoledni v parku, pěna pro děti). Využijeme ji i na závodech v požárním sportu a rogainingu. A pokud budeme muset vyjet k požáru nebo technické pomoci, s pořádnou elektrocentrálou dostatečně osvítíme místo zásahu nebo rychleji odsajeme vodu ze sklepa.

Stažení aplikace je jednoduché a sbírat body můžete i doma. Stačí se hýbat.

Děkujeme, vaši hasiči Škvorec.

www.pomahejpohybem.cz